’18 Kwiecień

03.04 – Gdańsk – Urodziny Grubego – Urodzinowe Szoł

Kolejny rok minął, czas na zdmuchnięcie świeczek, pyszny torcik i użalanie się, bo to ostatnie 365 dni z dwójką z przodu, a później to już wiadomo, dom starców i kaplica. Nie na mojej warcie. URODZINY GRUBEGO POWRACAJĄ Z PRZYTUPEM I WSZYSCY JESTEŚCIE ZAPROSZENI! 🙂 29. urodziny mam zamiar świętować hucznie w otoczeniu najfajniejszych ludzi jakich znam. To o Was jest. No już, porzućcie sztuczną skromność. Z tej niewątpliwie poczesnej okazji przygotowałem dla Was coś specjalnego – nieprzewidywalny komediowy występ w fenomenalnej obsadzie złożonej z cudownych trójmiejskich improwizatorów, komików, kabareciarzy i więcej. Nie zabraknie gości specjalnych (chociaż obecność każdego i każdej z Was będzie dla mnie bardzo wiele znaczyła) i na scenie pojawią się między innymi:

Krzysztof Skiba – frontman legendarnego zespołu Big Cyc, satyryk, konferansjer, publicysta, aktor, wokalista, felietonista, człowiek-instytucja na którego muzyce się wychowałem,

Pan Li – genialny iluzjonista, półfinalista Mam Talent!, który na scenie łączy wdzięk, grację i mistycyzm związany ze sztuką iluzji z szokującym talentem komediowym i improwizacyjnym,

a także śmietanka trójmiejskiej sceny komediowo-improwizacyjnej (Kto konkretnie? Karty będą odsłaniane po kolei, profile występujących będą się pojawiać na wydarzeniu na facebooku o tej samej nazwie, bądźcie uważni:))

Razem z Wami i przy Waszym udziale stworzymy improwizowane widowisko, które rozbawi nawet największego ponuraka. A po występie – świętujemy i improwizujemy dalej korzystając z listy najbardziej wyselekcjonowanych napojów wyskokowych jakie Bunkier ma do zaoferowania 🙂 Zapowiada się niezwykły wieczór pełen nieprzewidywalnych zwrotów akcji, nietuzinkowych rozkmin scenicznych i przede wszystkim śmiechu, and that’s the way uh-uh I like it! Jeśli mnie znasz – docenisz wspominki, inside joke’i i żarty o grubasach. Jeśli mnie nie znasz – będziesz częścią prześmiesznego widowiska, na które będziesz miał wielki wpływ i które zostanie w Twojej głowie i w Twoim sercu na długo. Jeśli nie wiesz o co chodzi, ale lubisz się napić po kosztach i najlepiej nie za swoje – na hasło URODZINY GRUBEGO obowiązujące przez cały wieczór będziesz mógł się cieszyć rozmaitymi promocjami na barze 🙂 Prezenty? Największym prezentem będzie dla mnie Twoja obecność! Ale lubię też hajs, diamenty i dawno nie jeździłem Ferrari.

Do zobaczenia 3 kwietnia w Bunkrze – bądźcie z nami i rozkręćmy imprezę jak należy 🙂 Arkadiusz “Pan” Pawłowski.

Więcej informacji: 

Gdzie: Klubogaleria “Bunkier”, ul. Olejarna 3, Gdańsk
Godzina: 03.04.2018 r godz. 20:00
Bilety: 15 zł www.kupbilecik.pl, 20 zł (na miejscu w dniu występu)


06.04 – Kraków – IX Międzyuczelniany Przegląd Kabaretów Studenckich “Klamka 2018”

W tegorocznej edycji Arek wystąpi z indywidualnym programem w konwencji Stand-Up. Pojawi się na scenie już o godzinie 18:00!!!

Wiecej informacji: https://pl-pl.facebook.com/MPKSKLAMKA

Gdzie: Klub Akademicki Arka, al. 29 Listopada 50, Kraków
Godziny: 18:00-22:00
Bilety: http://arka.ur.krakow.pl


09.04 – Kielce – XVIII Kielecki Ogląd Kabaretów Studenckich KOKS 2018 – Arek Stand Up

W tegorocznej edycji Arek wystąpi że swoim indywidualnym programem w konwencji Stand-Up!!!

Gdzie: Klub Studencki Politechniki Świętokrzyskiej “Pod Krechą”, al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 19, Kielce
Godzina: ~18:00
Bilety: Więcej informacji wkrótce