Cztery lata Kabaretu Pod Napięciem!

Sami nie wiemy jak to się stało, ale… mamy już cztery lata! Wczoraj, tj. 5 października 2015 minęły albowiem cztery lata od czasu naszego pierwszego spotkania. Ja cię. Niesamowita sprawa, jak ten czas leci!

Przez te piękne cztery lata wydarzyło się bardzo wiele. Zagraliśmy ponad 100 występów (teraz już około 120 nawet) w różnych zakątkach Polski. Poznaliśmy wielu wspaniałych ludzi z branży (jak to zabawnie brzmi… “branża” :)), z którymi mamy kontakt na co dzień i z którymi z przyjemnością widujemy się na kolejnych imprezach kabaretowych. Polubiło nas prawie 3000 osób na facebooku, czyli coś jednak robimy dobrze… albo jesteśmy mistrzami żebrolajków, jedno z dwóch.

Przede wszystkim jednak spędziliśmy razem mnóstwo czasu, czy to na próbach, czy to na scenie, czy to w trasie. Kabaret Pod Napięciem to nasza pasja i pomysł na życie. Wow.

Cztery lata… Czyli powinniśmy już co najmniej mówić i chodzić. Mówimy dużo, a chodzić nam się chce coraz mniej. Starzejemy się. Ale chcemy Wam bardzo serdecznie podziękować za towarzyszenie nam w tej wędrówce. Za rok stuknie nam pięć lat i wyprawiamy wielką imprezę. Wszyscy jesteście zaproszeni. Pączki za darmo.*

*To niekoniecznie prawda, ale brzmi ładnie, więc niech będzie.

A tymczasem mały prezencik od nas dla Was (takie urodziny, że to my prezenty rozdajemy, no kto to widział!). Obejrzyjcie fragmenty naszego najnowszego programu pod dźwięcznym tytułem: Trzeba Zrobić Tak, Żeby Było Dobrze I Haj$ Się Musi Zgadzać.

Nie będziemy sentymentalni, ale kochamy Was bardzo i dziękujemy za wsparcie przez te cztery lata <ociera łzy>.

Trzeba Zrobić Tak, Żeby Było Dobrze i Haj$ Się Musi Zgadzać