Kabareton w Szubinie wielkim sukcesem!

Z ogromną przyjemnością i wciąż drżącymi głosami, rękami, nogami i pozostałymi częściami naszych wątłych (poza Arkiem) ciał pragniemy zakomunikować, że pierwszy Kabareton w Szubinie okazał się spektakularnym wręcz sukcesem!

Publiczność była liczna i niesamowicie zaangażowana w widowisko – nie tylko śmiejąc się do rozpuku, ale i wchodząc na scenę od czasu do czasu : )

Z tego miejsca pragniemy podziękować absolutnie wszystkim odpowiedzialnym za to niesamowite wydarzenie. To był wielki zaszczyt wystąpić w tak doborowym towarzystwie dla takiej wspaniałej publiczności. Szubin dał czadu po całości!

Ale najważniejsze jest to, że cel był szczytny, a chętnych do licytacji atrakcyjnych kabaretowych fantów było wielu. Droga Andżelino, szybkiego powrotu do zdrowia życzymy!

Do Gdańska wracaliśmy w doskonałych humorach, i nawet nasza wysłużona kabaretowa Skoda charcząca niczym traktor nie mogła tego popsuć. Najlepiej!

Raz jeszcze dziękujemy wszystkim, którzy się pojawili, i mieli jakikolwiek udział w tym fantastycznym przedsięwzięciu, szczególnie naszym wspaniałym gospodarzom z Kabaretu Porażeni, naszemu genialnemu młodemu fotografowi Marcelowi Lemańskiemu, oraz przede wszystkim tym, którzy tam byli i dobrze się bawili razem z nami.

SZUBIN KOCHA GDAŃSK – GDAŃSK KOCHA SZUBIN!

Parę przyjemnych linków:

http://iszubin.pl/fotogaleria/category/28-i-szubinski-kabareton.html

http://iszubin.pl/goracy-temat/1548-sukces-i-szubinskiego-kabaretonu.html

http://www.itvszubin.home.pl/?p=26084#more-26084

http://www.kurier-nakielski.pl/index.php?a=7636&id=6

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/sukces_i_szubinskiego_kabaretonu_zebrano_pieniadze_na_pomoc_230497.html

Niedługo kolejne występy, także trzymajcie rękę na pulsie i niech napięcie będzie z Wami!

-->