KPN wraca do Szubina!

Jesteśmy bardzo podekscytowani, ponieważ już 17 sierpnia wracamy do naszego drugiego kabaretowego domu, jakim jest malowniczy Szubin! Tym razem zaprezentujemy calutki program “DZIEWIĘĆDZIESIĄT!”, który na pewno będzie zaskakujący dla publiczności… bo dla nas jest : )

Przedstawimy zarówno znane i lubiane skecze jak i zupełnie nowe propozycje, wszystko ku (miejmy nadzieję) uciesze wspaniałej szubińskiej publiczności, która na I Szubińskim Kabaretonie przywitała nas tak gorąco.

17 sierpnia o godzinie 19.00 w Szubińskim Domu Kultury na ul. Kcyńskiej 13 będzie można podziwiać występ pełen nieprzewidywalnych zdarzeń, błyskotliwych puent oraz hitów muzyki różnorakiej. Nie możesz tego przegapić, tym bardziej, że wjazd kosztuje tylko symbolicznego piątaka!

Gościnnie wystąpią gospodarze z Szubina, czyli jedyny w swoim rodzaju Kabaret Porażeni. Porażeni i Pod Napięciem – zapowiada się niezwykle elektryzujący wieczór pełen fazy, ale obiecujemy, że nikogo kopać prądem nie będziemy! No, chyba, że poprosi.

Zapraszamy wszystkich, zarówno z Szubina, okolic, jak i tych, którzy dla KPNu przemierzą wiele kilometrów. A co, warto!

 

Miejsce: Szubiński Dom Kultury, ul. Kcyńska 13
Data: 17 sierpnia 2012
Czas: 19.00
Cena: 5 zł
Zabawa: GWARANTOWANA!

Zapraszamy także do zaznaczenia swojej obecności na oficjalnym wydarzeniu na FaceBooku:
http://www.facebook.com/events/384844271570317/

-->