Krakowska KLAMKA okazuje się łaskawa!

Wróciliśmy ze słonecznego Krakowa w doskonałych humorach! Dwudniowy przegląd okazał się naprawdę fantastycznym, profesjonalnie przygotowanym przedsięwzięciem. Od momentu wysiadki z pociągu (chyba jedyna nieprzyjemna część wyjazdu, chociaż jak możecie się domyśleć, było zabawnie…) do momentu powrotu, także pociągiem, bawiliśmy się przednio. Co najważniejsze, krakowska publiczność także!

Skończyło się na 2. miejscu, co przy tak znakomitej konkurencji, jak i krótkim stażu naszego kabaretu można uznać za spory sukces. My jednak jesteśmy głodni sukcesów, pochwał i Waszego poklasku, więc tak tego nie zostawimy i za rok wracamy po rewanż! Bez krwi się nie obędzie! No dobra, raczej obędzie, chyba, że ktoś z nas sobie otrze naskórek!

Jesteśmy z powrotem w Trójmieście, wykończeni, ale szczęśliwi. Patrzymy w przyszłość, a ta maluje się nam pięknymi barwami. Już w ten czwartek eliminacje do Famy! Więcej informacji wkrótce w dziale Kalendarz.

W dziale Galeria pojawią się niedługo także zdjęcia z Krakowa, wykonane przez naszego fotografa, Marcela Lemańskiego. Należy zaznaczyć, że niezłomna postawa i oddanie dla sprawy uczyniło z Marcela stałego i oficjalnego członka naszej grupy. Innymi słowy, jest już nas czterech, na scenie trio, na bekstejdżu kwartecik!

Dziękujemy wszystkim za wspaniałe przyjęcie w Krakowie. To co działo się podczas piosenek to absolutny szał, który nastroił nas pozytywnie na kolejne miesiące zarówno pracy scenicznej jak i czasami monotonnego, szarego życia codziennego.

GDAŃSK KOCHA KRAKÓW!

-->