Kroki milowe, kroki milowe!

Listopad w ogniu już za nami, działo się, oj działo! Występy w Trójmieście i Kielcach będziemy wspominać bardzo przyjemnie, mamy nadzieję, że publiczność podobnie. Teraz jednak patrzymy w przyszłość, a ta rysuje się w bardzo interesujących barwach.

Listopad i początek grudnia przyniosły także parę wieści, które nas bardzo ucieszyły i którymi z przyjemnością chcemy się z Wami podzielić. Po pierwsze, nasz teledysk pt. “Dodaj Mnie” (przypominamy, można go obejrzeć tutaj: http://youtu.be/sEQlv4_DPLw) został obejrzany już ponad 5000 razy. Nie są to miliony, ale nas ta liczba cieszy, teraz lecimy na 10 tysięcy, możecie nas wspomóc udostępniając ten link chociażby na FaceBooku.

A skoro jesteśmy już przy FaceBooku, to też się pochwalimy. Mamy już ponad trzystu “lubiczy” na popularnym serwisie społecznościowym! Jeśli jeszcze nas nie lubicie, szybko to zmieńcie i dawajcie kciuka w górę pod tym adresem: http://www.facebook.com/KabaretPodNapieciem.

Wydawałoby się, że po pracowitym listopadzie położymy się brzuchami do góry i będziemy czekać na suto zastawiony stół świąteczny, ale nic bardziej mylnego! Już 15. grudnia ponownie wystąpimy w Trójmieście, tym razem w Kinie Helios znajdującym się w Alfie Centrum na gdańskim Przymorzu. Nie może Was tam zabraknąć, zaczynamy o 18.00, wstęp za free!

Mamy nadzieję, że Mikołaj był dla Was hojny i szczodrze wypełnił Wasze skarpety smakołykami. Trzymajcie się ciepło w tych coraz to zimniejszych realiach!

-->