PAKA i Trójgłowy Potwór! Występ, znaczy się!

Hej hej!

Ostatnio nie pisaliśmy, bo byliśmy zajęci wieloma fajnymi rzeczami, jak np. pisanie nowych skeczów, imprezy, pisanie nowych skeczów, praca magisterska, pisanie nowych skeczów, zmiana pracy, pisanie nowych skeczów, improwizowanie i… hmm… czy mówiliśmy już o pisaniu nowych skeczów? : )

Nowy program “robi się” i już niedługo (w przybliżeniu) będzie można go podziwiać w pełnej wersji. Zanim to jednak nastąpi warto jednak pogadać o innych ciekawych dla KPNu sprawach : )

Niedawno nastąpił nasz debiut na PACE, najbardziej prestiżowym przeglądzie kabaretowym w naszym kraju. Niesamowite doświadczenie, niesamowici ludzie i na pewno jeszcze tam wrócimy, bo warto!

 A poza tym co? Występ, a jakże! Już 1. marca o godzinie 19.00 w Klubie Winda odbędzie się kolejny performens jakiego nie widział świat – wystąpimy nie tylko my, ale i zaprzyjaźnione Grupa Improwizacja Teatralnych oraz zespół Coco Bongo! To dopiero będzie czad, kabaret, improwizacje i rock and roll! Nie możecie tego przegapić, tym bardziej za śmieszne 7 złociszy : ) Więcej informacji tutaj.

Będziemy Was informować o kolejnych ciekawych wydarzeniach, a najbliższe miesiące mają w takowe obfitować. Nie pozostaje więc nic innego jak się z Wami młodzieżowo pożegnać – cześć!

-->