Pracowite tygodnie przed nami!

Wakacje dla uczniów już dawno się skończyły, dla studentów skończą się za lekko ponad tydzień, ale my nie próżnujemy i nie odpoczywamy! Zamiast tego ślęczymy po nocach coby tworzyć coraz to nowsze skecze, wspinając się na wyżyny absurdu i odkrywając najciemniejsze zakątki naszych osobowości… wszystko dlatego, że już niedługo kolejne występy i to nie byle jakie!

Już 28 września nawiedzimy wraz z całą naszą elektryczną powłoką Golub-Dobrzyń, gdzie wystąpimy jako dla zgromadzonej publiczności na festiwalu zwanym Suszarnia. Waldek jest ekspertem od suchych żartów, ale obiecał się powstrzymać… będzie ciekawie. Bardzo ciekawe jest też towarzystwo, z którym się na Suszarni spotkamy – wystąpią m.in. Paweł Reszela, Michał Kempa, Kabaret z Nazwy, czy nasze ziomy z Szubina, czyli Kabaret Porażeni! Na co czekacie? Wsiadajcie w najbliższy środek transportu i jazda do Golubia! A jak starczy czasu, to i do Dobrzynia wpadnijcie!  ; )

Poza tym wielkimi krokami zbliża się poznański Koziołek. 

Wyłoniono już dwóch finalistów (w tym Porażonych z Szubina!), my zaś wybieramy się tam 7. października. Jesteśmy dobrej myśli, tym bardziej, że to dzień urodzin Waldka i fajnie byłoby sprawić mu prezent w postaci przejścia do finału tego jakże prestiżowego przeglądu kabaretowego!

No to co, nie będziemy się rozpisywać, tylko wracamy do prób i pisania skeczów. W końcu występów będzie teraz więcej i więcej, informacje wkrótce! A wszystkim, którzy to czytają życzymy słonecznej końcówki wakacji i… byle do kolejnych, a co!

-->