Tak mało czasu, tak wiele do zrobienia!

Hejka! Najbardziej pracowity listopad w naszym życiu trwa w najlepsze!

Za nami występy w Windzie oraz kieleckiej Galerii Korona Kielce. Oba wydarzenia okazały się sukcesem, choć różniły się od siebie praktycznie pod każdym względem. Tak czy inaczej, Coco Jumbo i do przodu – a perspektywy są nieliche!

Jak już zapewne doskonale wiecie, 30 listopada (piątek) spotykamy się na Morenie, ale przyszykowaliśmy jeszcze jedną niespodziankę. Chyba nigdy nie dawaliśmy tylu pokazów “u siebie”, ale co tam – jesteśmy dumni z naszych rodzinnych stron! Na trzy dni przed występem na Morenie, tj. 27 listopada (wtorek) spotykamy się wszyscy na Uniwersytecie Gdańskim. Wpadajcie tłumnie, obiecujemy, że żadnych wykładów nie będzie, a z ćwiczeń i ogólnie pojmowanych dyscyplin sportowych będzie tylko jedzenie pączków na czas!

Na dniach planujemy jeszcze jedną niespodziankę, która, miejmy nadzieje, poruszy nieco wirtualny świat. O co chodzi? Dowiecie się już niedługo! A tymczasem do zobaczenia, przechodzimy w jakże dobrze znany nam tryb “nie śpię, bo sen jest dla słabych, a skecze same się nie napiszą i nie wypróbują”.

Pozdro szejset!

-->