Wrażenia z zaczarowanego Szubina i więcej!

Szubin już za nami!

Boziu, cóż to był za cudowny dzień, cóż to była za cudowna publiczność, cóż to był za cudowny występ! No, to ostatnie to nie nasze przechwałki, a odbiór Szubina, za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni! Zaprezentowaliśmy nasz caluteńki zmodyfikowany, ulepszony i wydłużony program “DZIEWIĘĆDZIESIĄT!” co zapewniło szubińskiej publiczności bite dwie godziny rozrywki. Śpiewaliśmy, tańczyliśmy, operowaliśmy, marzliśmy, pytaliśmy o drogę, kłóciliśmy się o skecze, prezentowaliśmy swoje dzwonki (na komórkę, zboczuchy!), nie zabrakło oczywiście celebrytów, tych wąsatych i tych mniej wąsatych… Podsumowując, Szubin po raz kolejny okazał się dla nas łaskawy i nie możemy się doczekać powrotu w te jakże gościnne i malownicze strony. GDAŃSK KOCHA SZUBIN!

Będąc niczym w transie pod wrażeniem dobrej passy nie zamierzamy zwalniać tempa. Już niedługo kolejne występy, przeglądy, performensy jakich mało. Mamy zamiar odwiedzić okolice między innymi Poznania, Krakowa, Golubia, nie zapomnimy też o rodzinnych, trójmiejskich stronach! Wyczekujcie więc informacji o kolejnych występach i wpadajcie tłumnie – podobno warto!

Poza tym zapraszamy serdecznie do subskrybowania naszego oficjalnego kanału na YouTube. Będą tam wrzucane różnorakie fajne materiały, wywiady, highlightsy z występów, pełne skecze, a także coś jeszcze, o czym niedługo powinno być głośno, ale na razie cichosza! Subskrybujcie i podsyłajcie znajomym, żeby subskrybowali, subskrybuj Ty, subskrybuję ja, a świat będzie kolorowy!

Kanał YouTube Kabaretu Pod Napięciem

Do poklikania niedługo, niech Napięcie będzie z Wami!

-->