Zabawnie, muzycznie, improwizacyjnie, pracowicie!

Daft Punk

wypuścił kiedyś w świat piosenkę “Harder, Better, Faster, Stronger”. Lubimy Daft Punk. To właśnie inspiracja do tytułu niusa, którego w tej chwili czytacie : )

Styczeń na półmetku i nie możemy narzekać na nadmiar wolnego czasu. Wydaje się wręcz, że teraz będziemy go mieli coraz mniej, ale za to występów będzie więcej, co jest muzyką dla naszych uszu : )

Skoro już o muzyce mowa, zerknijcie na dzieło naszego Arka i Sebastiana A. Duszy, który jest naszą nieocenioną pomocą w kwestiach multimedialnych. Bo przecież każdy kocha disco polo, nie? NIE?!

poniedziałki
Nowy Rok zaczęliśmy klasycznie od występu na Teatrzyku Bezwstydnym, który bardzo sobie cenimy. 6 stycznia przyszedł czas na start naszego nowego cyklu imprez zatytułowanych Poniedziałki Pod Napięciem. Zapraszamy serdecznie już w najbliższy poniedziałek, tj. 20 stycznia na kolejną odsłonę wydarzenia, tym razem z zaprzyjaźnioną grupą improwizacyjną ImproVizja w roli głównej.
Nie zapominamy oczywiście o występie na WOŚP w Przywidzu, który będziemy wspominać bardzo pozytywnie, mamy nadzieję, że nie tylko my : ) I powiemy Wam w sekrecie (ale nikomu ani mru mru, nie, nie ten słynny kabaret), że do Przywidza niedługo wrócimy! A to dopiero czubek występowej góry lodowej!

 

A tymczasem wypada jeszcze powiedzieć, że przełamaliśmy magiczną barierę

!!!1000 lajków!!!

na facebooku. Fatman zapowiedział już z tej okazji tłustą bibę, a my dodamy tylko od siebie, że mamy nadzieję nadal dawać Wam radość naszymi scenicznymi wygibasami, które z każdym dniem sprawiają nam coraz więcej przyjemności.

No już, już, kończymy, bo się rozkleimy. KPN bez odbioru, do zobaczenia na występach!

-->